Navigace: [ přeskočit ]
Produkty

Kegel8

Kegel8

Aquaflex

Aquaflex

Educator

Educator

Anuform

Anuform

Periform

Periform

Peritone

Peritone

Pericalm

Pericalm

Povrchové elektrody

Povrchové elektrody

Chilly intima

Chilly intima
Důležité odkazy

JAKÁ POMŮCKA JE PRO MNE NEJVHODNĚJŠÍ.

Pro výběr nejvhodnější pomůcky Vám doporučujeme obrátit se na Vašeho gynekologa, urogynekologa, rehabilitačního lékaře, specializovaného fyzioterapeuta nebo na naší firmu.

Pro snadnější orientaci uvádíme základní charakteristiku pomůcek. Pamatujte, že cvičení svalů pánevního dna vyžaduje pravidelnost a trpělivost. Rehabilitační program je založen na každodenním cvičení po dobu až 3 měsíců. I po uplynutí této doby je občasné cvičení vhodné pro udržení dobré funkce svalů. Váš svalový tonus bude obnoven a vy si budete užívat výsledky – kontrolu nad močovým měchýřem a větší sebevědomí.

KEGEL8

Je mezi ženami nejoblíbenější pomůcka, která pomáhá držet pod kontrolou potíže se stresovou inkontinencí, a také zvyšují sexuální prožitek při pohlavním styku. Umožňuje jak cvičení vleže, tak i cvičení ve stoje, při chůzi po bytě apod. Pomůcka má anatomický tvar a je z příjemného materiálu. Pomůcka obsahuje cvičební plán pro nejlepší výsledky.

AQUAFLEX

Pomůcka je jednoduchá a variabilní. Začínáme s kuželem většího průměru a postupně přidáváme závaží. Kužely se zavádějí do vaginy podobně jako tampony. Po zavedení pomůcky se postavíme. Svaly pánevního dna se intuitivně zpevňují, aby udržely kužely. Cvičíme ve stoje, při chůzi po bytě, popř. chůzi po schodech cca. 20 minut denně. Pomůcka je vhodná pro ženy se stresovou inkontinencí, cvičení nevyžaduje mnoho času, cvičíme při běžných domácích aktivitách.

EDUCATOR

Nejjednodušší a nejlevnější pomůcka Educator Vám pomůže identifikovat svaly důležité pro kontrolu úniku moči. Pomůcka se zavede do vaginy a při aktivaci správných svalů nám ukazuje intenzitu cvičení. Můžeme střídat rychlá cvičení (aktivace svalstva 1s.) pro rychlou reakci a pomalá cvičení (aktivace svalstva 5-10s.) pro výdrž. Vhodná pro stresovou inkontinenci, vyžaduje aktivní cvičení cca. 25 minut denně.

PERICALM

Univerzální elektrostimulační přístroj má programy na stresovou, smíšenou i urgentní inkontinenci a úlevu od bolesti. Pracuje s vaginální sondou Periform popř. Anuform, prostřednictvím které se aktivuje vaše svalstvo. Ovládání je jednoduché a intuitivní, po zavedení sondy a výběru programu pouze zvyšujete intenzitu do doby, kdy cítíte výraznou, ne však nepříjemnou aktivaci svalů. Cvičíme 1x denně po dobu 25-35 minut. Lze použít i např. na úlevu od bolesti zad při použití s plochými elektrodami. Použití konzultujte s fyzioterapeutem, lékařem nebo odborníkem na inkontinenci.

PERITONE

Elektromyografický přístroj zobrazuje a zaznamenává Vaši svalovou aktivitu v průběhu cvičení. Přístroj vyžaduje aktivní cvičení a pomáhá Vám sledovat vývoj rehabilitace. Je vhodný pro profesionální ambulantní použití pod dohledem fyzioterapeuta, lékaře nebo odborníka na inkontinenci.


© Copyright Neen  | Realizace: Koncept Hradec Králové s.r.o.